KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12316438
nr 1231 6438
Herta Günther
(1934-2018), Tyskland
Etsning, 13/15. Signerad, daterad 1977. Motivet: 26x30 cm
Herta Günther, tysk bildkonstnär född 1934, död 2018 .
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 28 januari 2019
kl 20:04:09
100 kr